SAMSUNG 55" QA55LS03FAKXXM The Frame 4K AI Smart TV Television
RM4,299.00
On Sale
was
RM6,269.00
Save
31%
In stock
Product Details
Anti Reflection Matte Display
Video NQ4 AI Gen2 Processor
Refresh Rate 100Hz (Up to 144Hz)
Resolution 4K (3,840 x 2,160)
Contrast Dual LED
Viewing Angle Wide Viewing Angle
Micro Dimming Supreme UHD Dimming
Contrast Enhancer Real Depth Enhancer
Motion Technology Motion Xcelerator 144Hz
Smart Calibration Basic
Filmmaker Mode (FMM) Yes
HDR Brightness Optimizer Yes
Warranty : 2 Years General Warranty
Save this product for later